Figura
036

Miroslav Šnajdr (1938)

Figura, 1974

kombinovaná technika na desce | 90 x 60 cm | sign. M. Šnajdr 1974 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 60 000 - 80 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 49 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020