Kluci
037

Jiří Načeradský (1939 - 2014)

Kluci, 1989

tempera na papíře | 48,8 x 62,2 cm | sign. Načeradský 89 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 20 000 - 30 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 26 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020