Pieta III.
040

Rudolf Dzurko (1941 - 2013)

Pieta III., 1984

skleněná drť, kombinovaná technika na desce | 42,5 x 56,5 cm | vzadu opatřeno popisem | rámováno

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno z pozůstalosti autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 70 000 - 90 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020