Sloup
044

Vladimír Novák (1947)

Sloup, 1998 - 2003

olej na plátně | 180 x 170 cm | sign. vzadu V. Novák 1998 - 2003

VYVOLÁVACÍ CENA: 130 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 140 000 - 160 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020