Zátiší
045

Marie Blabolilová (1948)

Zátiší, 1998

olej na linoleu a desce | 80 x 62 cm | sign. vzadu MB 98 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 40 000 - 60 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020