Stařec a moře
052

Milan Novotný (1955)

Stařec a moře, 2007

akryl na plátně | 75 x 95 cm | sign. Novotný, vzadu opatřeno popisem autora | rámováno

Milan Novotný, Osamělý vlk, obrazy z let 2002 - 2015, Nová síň, Praha, 2015

VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 40 000 - 60 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020