Gejzír
055

Jaroslav Róna (1957)

Gejzír, 2014

olej na plátně | 150 x 100 cm | sign. Róna 14 VII. | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 340 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 380 000 - 420 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020