Ostrava
056

Jan Svoboda (1957)

Ostrava, 2004

olej na plátně | 170 x 120 cm | sign. Svoboda

VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 50 000 - 70 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 30 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020