Dva světy
059

Oldřich Tichý (1959)

Dva světy, 2012

olej na plátně | 120 x 145 cm | sign. O. Tichý 2012

Oldřich Tichý, Obrazy, Slovácké muzeum, Uherské Hradiště, 2014

VYVOLÁVACÍ CENA: 78 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 90 000 - 110 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020