Muzikanti
064

Pavel Šmíd (1964)

Muzikanti, 2019

olej na plátně | 150 x 110 cm | sign. vzadu Pavel Šmíd 2019

VYVOLÁVACÍ CENA: 79 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 80 000 - 100 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020