Hledání finální zkoušky
065

Jiří Černický (1966)

Hledání finální zkoušky, 2018

olej na plátně | 40 x 68 cm | sign. vzadu J. Černický 2018

VYVOLÁVACÍ CENA: 55 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 60 000 - 80 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020