Pisoárův záchranný deštník
066

Karel Bartáček (1968)

Pisoárův záchranný deštník, nedatováno

keramika, plast, acrystal | v. 120 cm | sign. Bartáček

Neprašova škola, Art Prague, Mánes, Praha, 2012; Kdo lže, ten krade, Artinbox, Praha, 2013; Nechráněná dílna, Galerie UFFO, Trutnov, 2014; Nejisté pozice, Galerie Millennium, Praha, 2016; Keyword, Figura, Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou, 2016

VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 70 000 - 90 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020