Perníkový pochod
068

Vít Soukup (1971 - 2007)

Perníkový pochod, 2003

olej na plátně | 110 x 200 cm | sign. vzadu V. Soukup 2003

VYVOLÁVACÍ CENA: 55 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 80 000 - 100 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020