Pták
072

Erik Binder (1974)

Pták, 2017

akryl na plátně | 120 x 100 cm | sign. vzadu Erik Binder 2017

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno v ateliéru autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 50 000 - 70 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 42 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020