Zdroj
076

Patrik Hábl (1975)

Zdroj, 2011

akryl na plátně | 70 x 50 cm | sign. vzadu Hábl 2011 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 38 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 60 000 - 80 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 51 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020