Na chatě
077

Petr Malina (1976)

Na chatě, 1996

olej na plátně | 110 x 150 cm | sign. vzadu Petr Malina 1996 | rámováno

Pravost díla ověřena autorem.

VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 70 000 - 90 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020