Hledači II.
078

David Kolovratník (1978)

Hledači II., 2017

olej na plátně | 140 x 160 cm | sign. vzadu Kolovratník 2017

VYVOLÁVACÍ CENA: 52 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 60 000 - 80 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 52 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020