Zrcadlení
081

Miloš Englberth (1979)

Zrcadlení, 1997

olej na plátně | 91 x 126 cm | sign. M. Englberth 97

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 50 000 - 70 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 31 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020