Čtenář
087

Tomáš Jetela (1986)

Čtenář, 2014

olej na plátně | 160 x 140 cm | sign. vzadu Jetela 2014

Tomáš Jetela, Hvězdný okamžik, The Chemistry Gallery, Praha, 2014

VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 70 000 - 90 000 Kč

VYDRAŽENO ZA: 78 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020