<x
Průzor v baru
090

Petr Gruber (1989)

Průzor v baru, 2018

olej na plátně | 150 x 115 cm | sign. vzadu Petr Gruber 2018

VYVOLÁVACÍ CENA: 34 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 40 000 - 60 000 Kč

neděle 15. listopadu 2020

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

10.11. - 15.11. 2020