VÝZNAMNÁ DÍLA ČESKÉHO UMĚNÍ - 6. ČERVNA 2021

Nabízejte díla do této aukce
uzávěrka 20. května 2021
Foto: František Tichý, Autoportrét, 1930, olej, plátno, 37 x 26 cm, vyvolávací cena 1.300.000 Kč

Nabízejte díla do této aukce
uzávěrka 20. května 2021
Foto: Andrej Bělocvětov, Portrét p. S, 1952-53, tempera, plátno, 130 x 89 cm, vyvolávací cena 650.000 Kč

VELKÁ AUKCE ČESKÉHO SKLA A KERAMIKY

SEKCEPRODEJNOSTPRODÁNO ZA
MODERNÍ SKLO I.55 %88 580 Kč
KERAMIKA39 %6 300 Kč
MODERNÍ SKLO II.51 %126 690 Kč
CELKEM52 %221 570 Kč