VÝZNAMNÁ DÍLA ČESKÉHO UMĚNÍ - 6. ČERVNA 2021

Nabízejte díla do této aukce
uzávěrka 20. května 2021
Foto: František Tichý, Autoportrét, 1930, olej, plátno, 37 x 26 cm, vyvolávací cena 1.300.000 Kč

Nabízejte díla do této aukce
uzávěrka 20. května 2021
Foto: Andrej Bělocvětov, Portrét p. S, 1952-53, tempera, plátno, 130 x 89 cm, vyvolávací cena 650.000 Kč

VELKÉ FORMÁTY

SEKCEPRODEJNOSTPRODÁNO ZA
VELKÉ FORMÁTY41 %2 092 000 Kč
CELKEM41 %2 092 000 Kč