Poprsí Sv. Jana Křtitele
003

Eva Vejražková (1956)

Poprsí Sv. Jana Křtitele, 1987

olej na plátně | 140 x 130 cm | sign. EV

VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč

VELKÉ FORMÁTY