Veselá dvojka
004

Jiří Načeradský (1939 - 2014)

Veselá dvojka, 1992

olej a tempera na překližce, oboustranné | 122 x 183 cm | sign. Načeradský 11. 9. 92 | rámováno

Jiří Načeradský – Akryly, Figury, Triptychy, práce z let 1985 – 1993, str. 40, Galerie Brno, 2004

Jiří Načeradský – Akryly, Figury, Triptychy, práce z let
1985 – 1993, Galerie Brno, 2004

VYVOLÁVACÍ CENA: 160 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 170 000 Kč

VELKÉ FORMÁTY