Místo doteku
005

Tomáš Švéda (1947)

Místo doteku, 1995 - 1996

olej na plátně | 240 x 165 cm | sign. vzadu T. Švéda

Tomáš Švéda, nestránkováno, Gema Art, Praha, 1997; České ateliéry, str. 199, Art CZ, Praha, 2005; Typický obraz, nestránkováno, WOXART, Praha, 2007

Tomáš Švéda, Státní hrad, Jindřichův Hradec, 1997

VYVOLÁVACÍ CENA: 60 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 90 000 Kč

VELKÉ FORMÁTY