Autoportrét
006

Vladimír Novák (1947)

Autoportrét, 1996

olej na plátně | 200 x 170 cm | sign. vzadu V. Novák 1996

VYVOLÁVACÍ CENA: 120 000 Kč

VELKÉ FORMÁTY