Cassas
008

Richard Kočí (1954)

Cassas, 1997

olej na plátně | 150 x 150 cm | pravost díla potvrzena autorem | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 18 000 Kč

VELKÉ FORMÁTY