Tělo - Chip
009

Jakub Švéda (1973)

Tělo - Chip, 1998

akryl na plátně, fólie, plexisklo, mírně poškozeno | 150 x 150 cm | sign. vzadu J. Švéda

Jakub Švéda, str. 32, Art CZ, Praha, 2004; České ateliéry, str. 418, Art CZ, Praha, 2005

Paintings And Objects, Jakub Švéda, Art CZ, Praha, 2004

VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč

VELKÉ FORMÁTY