Čtyři růže
011

Jakub Špaňhel (1976)

Čtyři růže, 1999

olej na plátně | 280 x 190 cm | sign. vzadu Špaňhel 1999

Jakub Špaňhel, Wannieck Gallery, Brno, 2014

VYVOLÁVACÍ CENA: 250 000 Kč

VELKÉ FORMÁTY