Naposled
012

Václav Menčík (1926 - 2013)

Naposled, 2003

olej na plátně | 146 x 190 cm | sign. VaMen 03 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 150 000 Kč

VELKÉ FORMÁTY