Strach
014

Tomáš Císařovský (1962)

Strach, 2004

olej na plátně | 200 x 190 cm | sign. vzadu T. Císařovský 2004

A na co myslíš Ty?, Městská knihovna, Praha, 2005; A na co myslíš Ty?, Galerie umění, Karlovy Vary, 2006; A na co myslíš Ty?, Východočeská galerie, Pardubice, 2007; A na co myslíš Ty?, Oblastní galerie, Jihlava, 2007

VYVOLÁVACÍ CENA: 250 000 Kč

VELKÉ FORMÁTY