Edith Piaf
016

Tomáš Němec (1986)

Edith Piaf, 2006

olej na plátně | 185 x 130 cm | sign. vzadu Tomáš Němec

VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 76 000 Kč

VELKÉ FORMÁTY