La Palma, diptych
020

Darom Noam (1981)

La Palma, diptych, 2008

olej na plátně | 2 x 200 x 200 cm | sign. vzadu Noam Darom Jan 2008

Darom Noam, Galerie kritiků, Praha, 2008

VYVOLÁVACÍ CENA: 70 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 70 000 Kč

VELKÉ FORMÁTY