Na cestách
022

Daniel Krejbich (1969)

Na cestách, 2008

kombinovaná technika na desce | 107 x 217 cm | sign. D. K. | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč

VELKÉ FORMÁTY