Oh, I love you
026

Krištof Kintera (1973)

Oh, I love you, nedatováno

akryl na papíře | 70 x 100 cm | sign. vzadu Krištof Kintera | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč

VELKÉ FORMÁTY