Kaluž
028

Milan Houser (1971)

Kaluž, 2011

kombinovaná technika na plátně, poškozeno | 150 x 150 cm | sign. vzadu M. Houser 2011

Milan Houser, Galerie Ars, Brno, 2011; Milan Houser, Galerie Meet Factory, Praha, 2011

VYVOLÁVACÍ CENA: 120 000 Kč

VELKÉ FORMÁTY