Modrý den
030

Ondřej Kopal (1974)

Modrý den, 2011

akryl na plátně | 190 x 190 cm | sign. vzadu O. Kopal 2011

Česká malba nultých let 21. století, Wannieck Gallery, Brno, 2011

VYVOLÁVACÍ CENA: 150 000 Kč

VELKÉ FORMÁTY