Per augusta ad augusta
035

Openmindz360 (1978)

Per augusta ad augusta, 2017

olej na plátně | 180 x 190 cm | sign. vzadu M. Nenutil 2017

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 36 000 Kč

VELKÉ FORMÁTY