Nosiči
038

Jakub Tomáš (1982)

Nosiči, 2017

olej na plátně | 160 x 130 cm | sign. vzadu Jakub Tomáš 2017

VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč

VELKÉ FORMÁTY