Mirror Room
043

Pasta Oner (1979)

Mirror Room, 2020

akryl a olej na plátně | 110 x 160 cm | sign. Pasta Oner 2020

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 000 Kč

VELKÉ FORMÁTY