Kapitál
418

Jakub Tomáš (1982)

Kapitál, 2013

olej na plátně | 145 × 199 cm | sign. vzadu Tomáš 13

VYVOLÁVACÍ CENA: 55 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 55 000 Kč

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
volejte 603770945 nebo pište na info@pragueauctions.com
foto: Jasanský - Polák

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Krištof Kintera

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Otakar Slavík

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Jaroslav Róna

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Věra Janoušková

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Ota Janeček

VELKÉ FORMÁTY