Milenci
056

Richard Fremund (1928 - 1969)

Milenci, nedatováno

pastel a propisovací tužka na papíře | 30,5 x 19,5 cm | nesign. | rámováno

Současným majitelem získáno z pozůstalosti autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 500 Kč

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
volejte 603770945 nebo pište na info@pragueauctions.com
foto: Jasanský - Polák

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Krištof Kintera

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Otakar Slavík

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Jaroslav Róna

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Věra Janoušková

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Ota Janeček

neděle 7. prosince 2014 od 13.30 hodin

úterý 2. prosince - sobota 6. prosince 2014