Proměna
070

Zdeněk Beran (1937 - 2014)

Proměna, 1969

tužka na papíře | 17 x 25 cm | sign. ZB 69 | přiložena fotografie autora s kresbou | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč

neděle 7. prosince 2014 od 13.30 hodin

úterý 2. prosince - sobota 6. prosince 2014