Lov
162

Paul Tavernier (1852 - 1943)

Lov, nedatováno

olej na plátně | 79 x 58 cm | sign. P. Tavernier | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč

neděle 7. prosince 2014 od 13.30 hodin

úterý 2. prosince - sobota 6. prosince 2014