Žně
166

Chundela

Žně, 1946

olej na plátně | 80 x 100 cm | sign. Chundela 1946 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 000 Kč

neděle 7. prosince 2014 od 13.30 hodin

úterý 2. prosince - sobota 6. prosince 2014