176

Vladimír Jarcovják (1924 - 2007)

Bez názvu, 1984

olej a akryl na malířské lepence | 90 x 69 cm | sign. Jarcovják 84 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč

neděle 7. prosince 2014 od 13.30 hodin

úterý 2. prosince - sobota 6. prosince 2014