Vzájemný vztah
185

Vladimír Vašíček (1919 - 2003)

Vzájemný vztah, 1981

olej na plátně | 56 x 50 cm | sign. Vašíček 81 | rámováno

Literatura: Vladimír Vašíček, Soupis malířského díla, 1942 - 1996, str. 26, Moravská galerie, Brno, 1996

VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 44 000 Kč

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
volejte 603770945 nebo pište na info@pragueauctions.com
foto: Jasanský - Polák

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Krištof Kintera

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Otakar Slavík

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Jaroslav Róna

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Věra Janoušková

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Ota Janeček

neděle 7. prosince 2014 od 13.30 hodin

úterý 2. prosince - sobota 6. prosince 2014