Krajina se žlutým monstrem
236

Zbyšek Sion (1938)

Krajina se žlutým monstrem, 1984 - 1985

akryl na desce | 60 x 90 cm | sign. vzadu Sion 1984 - 1985 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 90 000 Kč
PRODÁNO ZA: 90 000 Kč

neděle 7. prosince 2014 od 13.30 hodin

úterý 2. prosince - sobota 6. prosince 2014