Nebezpečné zárodky
248

Jaroslav Róna (1957)

Nebezpečné zárodky, 2012

olej na plátně | 70 x 60 cm | sign. Róna 12

Vystaveno: Jaroslav Róna, Obrazy a sochy, Galerie Václava Špály, Praha, 2013; Jaroslav Róna, Srdce temnoty, Galerie umění, Karlovy Vary, 2014

VYVOLÁVACÍ CENA: 85 000 Kč

neděle 7. prosince 2014 od 13.30 hodin

úterý 2. prosince - sobota 6. prosince 2014