x
Kulový blesk
190

Jaroslav Valečka (1972)

Kulový blesk, 2011

olej na plátně | 70 x 90 cm | sign. vzadu J. Valečka

VYVOLÁVACÍ CENA: 26 000 Kč

neděle 7. prosince 2014 od 13.30 hodin

úterý 2. prosince - sobota 6. prosince 2014